Vyriausybinių ryšių apsauga –
viena svarbiausių nacionalinio saugumo užduočių

UAB "Darseta" yra produktų ir technologijų, skirtų gynybos,
nacionalinio saugumo ir teisėsaugos organizacijoms tiekėjas.

GSMK mbH kompanija jau 20 metų tyrinėja GSM tinklų saugumą ir kuria produktus skirtus saugiai komunikacijai ir GSM tinklų apsaugai. GSMK OverWatch ir GSMK OverSight yra unikalūs, nacionalinio saugumo tarnyboms ir GSM operatoriams skirti produktai.

GSMK OverWatch

Vyriausybinėms telekomunikacijoms didžiulę grėsmę kelia nelegaliai naudojamos IMSI gaudyklės. Jų pagalba užsienio žvalgybos, verslo ar politinių partijų agentai bando sužinoti svarbią politinę, ekonominę ir finansinę informaciją.
GSMK mbH kompanija sukūrė unikalią IMSI gaudyklių aptikimo įrangą ir tai leidžia apsaugoti visas strategines valstybės teritorijas nuo šios grėsmės.

GSMK OverSight

Jau seniai yra atrastos GSM tinklų saugumo spragos susijusios su SS7 ir "Diameter" signalingo sistemomis, tačiau viso pasaulio GSM operatoriai ir juos vienijančios organizacijos nesutaria kaip reikėtų spręsti šią problemą. Šiomis GSM tinklų saugumo spragomis naudojasi užsienio šalių žvalgybos tarnybos ir šnipinėja svetimos šalies gyventojų mobilius telefonus.
GSMK mbH sukūrė unikalią visų šalies GSM tinkluose per SS7 ir "Diameter" vykdomų atakų aptikimo ir identifikavimo įrangą.

UAB Darseta Logo

UAB „Darseta“ yra produktų ir technologijų, skirtų gynybos, nacionalinio saugumo ir teisėsaugos organizacijoms tiekėjas.

UAB "Darseta"

Adresas: Žiemių g. 4-28,

Kaunas, Lietuva

Telefonas: +370 685 38839

Email: darseta[@]darseta.lt

Darbo laikas: 9h-18h