UAB Darseta

Įvairaus dydžio ir skirtingos valdymo struktūros tarptautinės organizacijos vykdo įvairias misijas visame pasaulyje. Nėra dviejų vienodų tarptautinių organizacijų. Kiekvienai tarptautinei organizacijai reikalinga individuali saugios komunikacijos infrastruktūra, kuri būtų lengvai keičiama ir pritaikoma greitai besikeičiančiai situacijai. Turime didelę bendradarbiavimo patirtį su įvairiomis tarptautinėmis organizacijomis, todėl ir kitiems galime siūlyti patikimą ir modernią saugios komunikacijos sistemą, patenkinančią visus vartotojo lūkesčius.

UAB Darseta

Rekomenduojami telefonai:

  • Saugūs skambučiai iš tarptautinės organizacijos centrinės būstinės (naudojant CryptoPhone IP PBX tinklo sietuvus) į kitus padalinius, turinčius stacionarius ar mobilius GSMK CryptoPhone telefonus;
  • Saugūs skambučiai ir SMS/internetinės žinutės iš tarptautinės organizacijos centrinės būstinės į kitus vietinius padalinius ar specialiesiems pasiuntiniams per GSMK CryptoPhone IP20 stacionarius telefonus ar GSMK CryptoPhone 500i ir CryptoPhone 600G mobilius telefonus;
  • Saugūs skambučiai darbuotojams, dirbantiems vietovėse kur nėra GSM tinklo ar kai skambučiai per visuomeninį GSM tinklą nepageidaujai, per GSMK CryptoPhone IP SAT palydovinio ryšio telefonus.

Visi šie telefonai pilnai suderinami vieni su kitais, t.y. iš jų visų galima saugiai skambinti  į kitus. Paskambinti šifruotu režimu galima ir važiuojant, ir esant biure, ar net plaukiant laivu jūroje.

UAB Darseta Logo

UAB „Darseta“ yra produktų ir technologijų, skirtų gynybos, nacionalinio saugumo ir teisėsaugos organizacijoms, tiekėjas.

UAB "Darseta"

Adresas: Žiemių g. 4-28,

Kaunas, Lietuva

Telefonas: +370 685 38839

Email: darseta[@]darseta.lt

Darbo laikas: 9h-18h