UAB „Darseta“ įkurta 2004 metais. Tais pačiais metais mes tapome Vokietijos įmonės GSMK mbH atstovais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo įsikūrimo pradžios mūsų klientais tapo įvairių šalių vyriausybinės organizacijos, didelių koncernų vadovybės, įvairios įmonės ir fiziniai asmenys. Saugumo sumetimais mes negalime skelbti mūsų klientų sąrašų.

Vokietijos įmonė GSMK mbH yra pasaulinis lyderis, kuriantis saugios telekomunikacijos įrenginius. Ši kompanija įsikūrusi Vokietijoje, Berlyne. GSMK mbH kuria, gamina ir pateikia pasaulinei rinkai saugius mobilius, stacionarius ir palydovinio ryšio saugius telefonus. Šie telefonai vieninteliai esantys rinkoje, kurių mikroprogramos išeities tekstai viešai skelbiami nepriklausomiems ekspertams jų saugumui įvertinti.

GSMK mbH yra nepriklausoma privati kompanija, jokiais įsipareigojimais nesusieta su vyriausybinėmis organizacijomis ar finansiniais investuotojais.

Mes tikime, jog netolimoje ateityje visi telefonai patikimai šifruos telefoninius pokalbius. Naujausi technologiniai pasiekimai leidžia mums susigrąžinti prarastą privatumą. Plačiai paplitę ir nekontroliuojami telefoninių pokalbių pasiklausymai ir privatumo pažeidimai baugina visuomenę, pažeidžia žmogaus teises ir demokratinės visuomenės principus.

GSMK CryptoPhone telefonuose įdiegtas patikimas telefoninių pokalbių ir SMS/internetinių žinučių šifravimas.

UAB Darseta Logo

UAB „Darseta“ yra produktų ir technologijų, skirtų gynybos, nacionalinio saugumo ir teisėsaugos organizacijoms tiekėjas.

UAB "Darseta"

Adresas: Žiemių g. 4-28

Kaunas, Lietuva

Telefonas: +370 685 38839

Email: darseta[@]darseta.lt

Darbo laikas: 9h-18h