UAB Darseta

Šiuolaikinėje globalioje ekonomikoje sėkmingam verslui reikalingas greitas, patikimas ir saugus telefoninis ryšys. Tarptautinės verslo korporacijos pastoviai turi keistis konfidencialia informacija su savo padaliniais, esančiais kitose šalyse, su dukterinėmis kompanijomis, partneriais ar darbuotojais, esančiais užsienyje. Nesvarbu ar reikia vadovauti globaliam produktų tiekimo tinklui, ar periodiškai skambinti tarptautiniams verslo partneriais, ar kasdien konsultuotis su bendradarbiais, esančiais užsienyje – GSMK CryptoPhone telefonai leidžia sutelkti savo dėmesį tik į verslo klausimus ir užtikrina telefoninių pokalbių saugumą.

UAB Darseta

Rekomenduojami telefonai:

  • Mobilus telefonas, šifruojantis telefoninius pokalbius ir SMS žinutes (GSM) – GSMK CryptoPhone 500i;
  • Mobilus telefonas, šifruojantis telefoninius pokalbius ir internetines žinutes – GSMK CryptoPhone 600G;
  • Šifruoti telefoniniai skambučiai tarp skirtingose šalyse esančių korporacijos biurų – GSMK IP PBX tinklo sietuvai;
  • Stacionarus telefonas, šifruojantis telefoninius pokalbius ir internetines žinutes – GSMK CryptoPhone IP20;
  • Palydovinio ryšio telefonai, šifruojantis telefoninius pokalbius ir internetines žinutes  (Inmarsat/Thuraya) – GSMK CryptoPhone IP SAT.

Visi šie telefonai pilnai suderinami vieni su kitais, t.y. iš jų visų galima saugiai skambinti  į kitus. Paskambinti šifruotu režimu galima ir važiuojant, ir esant biure, ar net plaukiant laivu jūroje.

UAB Darseta Logo

UAB „Darseta“ yra produktų ir technologijų, skirtų gynybos, nacionalinio saugumo ir teisėsaugos organizacijoms tiekėjas.

UAB "Darseta"

Adresas: Žiemių g. 4-28,

Kaunas, Lietuva

Telefonas: +370 685 38839

Email: darseta[@]darseta.lt

Darbo laikas: 9h-18h